Nabídka hudebních skupin

OZVĚNY

OZVĚNY

Kapela má široký repertoár skladeb pop-music české i zahraniční, evergreenů i písní lidových. Je vhodná pro větší hudební produkce - plesy, maturitní plesy, taneční zábavy..

Rubrika: Taneční orchestry

BBAND MANIACS

BBAND MANIACS

Zaměřuje se na repertoár jak české dechové, country, rockové, popové i bluesové scény, tak i na zahraniční. Hudba může účinkovat na tanečních zábavách, plesech, ale zajistí i různé oslavy nebo hru do průvodu ap.

Rubrika: Taneční orchestry

SIFON

SIFON

Skupina SIFON patří mezi nejznámější západočeské rockové skupiny. Vystoupení SIFONU je vhodné na rockové zábavy, taneční večery či čaje i do rockových klubů.

Rubrika: Rockové skupiny

SEJF

SEJF

Skupina SEJF byla založena Janem KVÍDEROU a Romanem JIRÁSKEM v říjnu 1971. V současné době vystupuje pouze ojediněle na vzpomínkových akcích pro pamětníky.

Rubrika: Rockové skupiny

EGES

EGES

Skupina EGES hudebně zajišťuje maturitní plesy, plesy, taneční zábavy nebo firemní akce v trvání max. do 6 hodin. Používá kvalitní zvukovou aparaturu, doprava vlastními auty účinkujících.

Rubrika: Malé soubory

M.H.S.

M.H.S.

M.H.S. aneb Momentální hudební sdružení je vhodné na country bály, akce pro děti, ale i firemní večírky, obecní oslavy atd.

Rubrika: Country skupiny

THE DIXIE HOT LICKS

THE DIXIE HOT LICKS

Dixielandová kapela THE DIXIE HOT LICKS je vhodná na různé koncerty, slavnosti, firemní či narozeninové party, pouliční festivaly či lodní výlety.

Rubrika: Malé soubory

FUTRO

FUTRO

Skoro dívčí skupina FUTRO je vhodná pro hry na tanečních zábavách, plesech, oslavách i svatebních hostinách. Repertoár je široký - české i zahraniční písně různých interpretů, od lidových až po rock

Rubrika: Malé soubory

Cimbálová muzika Milana BROUČKA

Cimbálová muzika Milana BROUČKA

Cimbálová muzika Milana BROUČKA má v repertoáru moravské, slovenské a maďarské lidové melodie v osobitém zpracování. Zajímavé jsou i úpravy známých skladeb, např. z filmu TENKRÁT NA ZÁPADĚ. Špičkový výkon hudebníků ...

Rubrika: Malé soubory

Nacházíte se v kategorii: Nabídka hudebních skupin

Hudební agentura
hudební agentura qmusic