Nabídka hudebních skupin

ANAKONDA BENDA

ANAKONDA BENDA

ANAKOONDA BENDA existuje od roku 2000. Hraje převážně české rockové hity - program 4-5 hodin. V současnosti má nový program k 20. výročí kapely. Vystupuje na městských akcích, festivalech, motorkářských srazech i jinde.

Rubrika: Rockové skupiny

Trio HARMONIKY HRUBÝ

Trio HARMONIKY HRUBÝ

TRIO HARMONIKY HRUBÝ je rodinná kapela otce se 2 syny, všichni hrají na harmoniku a zpívají. Repertoár převážně z lidových písní českých autorů, ale také zahraniční melodie v úpravě pro akordeon.

Rubrika: Hudební tria

Dance Band Plzeň

Dance Band Plzeň

Taneční orchestr složený z 8 členů. Pro reprezentační a maturitní plesy, taneční zábavy, taneční kurzy i firemní akce. Široký repertoár obsahuje české i světové evergreeny, swing, pop-music i písně lidové.

Rubrika: Taneční orchestry

ANIEEXPRES

ANIEEXPRES

2 hudebníci (klávesy, el.kytara, akordeon, klarinet) a 2 zpěvačky jsou připraveni zahrát na plesech, tanečních zábavách, firemních akcích apod. Široký repertoár pop-music české i zahraniční mohou na přání doplnit písně ...

Rubrika: Malé soubory

ABBA STAR

ABBA STAR

Program vystoupení sestavený z těch největších hitů legendární švédské skupiny ABBA je plný energie. Je vhodný pro různé akce, od městských a obecních slavností přes jarmarky, plesy až po festivaly, kulturní léta, firemní ...

Rubrika: Malé soubory

DUO KNOTR

DUO KNOTR

Duo KNOTR vzniklo z tanečního orchestru UNION. Repertoár je převážně pop-music česká i zahraniční, též písně lidové. Doprava vlastním autem z HEŘMANOVY HUTI.

Rubrika: Hudební dua

Nacházíte se v kategorii: Nabídka hudebních skupin

Hudební agentura
hudební agentura qmusic