Nabídka hudebních skupin

ANIE

ANIE

Koncertní program plzeňské zpěvačky ANI je složen ze světových melodií pop-music, jako I WILL AWAYS LOVE YOU (W.Houston), ISN¨T SHE LOVELY (St.WONDER), HALLELUJAH (A.Burke). Expresivní sólový zpěv ANIE je podbarven doprovodem el. ...

Rubrika: Jednotlivci

Jiří STACH

Jiří STACH

Jiří STACH je absolventem plzeňské konzervatoře ve hře na akordeon. Hraje zejména písně lidové, ale i koncertní skladby, evergreeny atd. Hru doprovází vlastním zpěvem. Jeho produkce jsou oblíbené u zahraničních zájezdů.

Rubrika: Jednotlivci

Martina STACHOVÁ

Martina STACHOVÁ

Martina STACHOVÁ je absolventkou hudební fakulty JAMU v Brně. Její profesionální hra na housle je vhodná například pro vernisáže, firemní akce, svatební obřady atd.

Rubrika: Jednotlivci

Josef EBELENDR

Josef EBELENDR

Josef EBELENDR se doprovází na akordeon. Repertoár je složen zejména z písní lidových, ale i evergreenů a koncertních skladeb pro akordeon. Vhodné pro starší publikum nebo do restaurací pro návštěvy zahraničních turistů.

Rubrika: Jednotlivci

Josef TUREČEK

Josef TUREČEK

Josef TUREČEK je zkušený hudebník, který vedl v dřívějších letech kapely REFLEX a JT SPECIAL. Produkci s klávesami doplňuje hrou na el.kytaru + zpěv. Široký repertoár skladeb pop-music i písní lidových, doprava vlastním autem z ...

Rubrika: Jednotlivci

DUO CITY BAND

DUO CITY BAND

Duo CITY BAND zahraje kvaliltně na různých typech hudebních produkcí. Repertoár pro všechhy geeerace je tvořen tituly domácí a světové pop music a to napříč všemi žánry. Dle přání je možno rozšířit počet účinkujícíh.

Rubrika: Hudební dua

WENDA GANG

WENDA GANG

Kapela WENDA GANG je trio muzikantů s repertoárem zejména oldies a country music 60. let, ale i dalších skladeb (např. písně Petra NOVÁKA, Karla KAHOVCE, Michala TUČNÉHO, Waldemara MATUŠKY i cizí melodie). Vlastní ozvučení.

Rubrika: Country skupiny

ANAKONDA BENDA

ANAKONDA BENDA

ANAKOONDA BENDA existuje od roku 2000. Hraje převážně české rockové hity - program 4-5 hodin. V současnosti má nový program k 20. výročí kapely. Vystupuje na městských akcích, festivalech, motorkářských srazech i jinde.

Rubrika: Rockové skupiny

TRIO HARMONIKY HRUBÝ

TRIO HARMONIKY HRUBÝ

TRIO HARMONIKY HRUBÝ je rodinná kapela otce se 2 syny, všichni hrají na harmoniku a zpívají. Repertoár převážně z lidových písní českých autorů, ale také zahraniční melodie v úpravě pro akordeon.

Rubrika: Malé soubory

Nacházíte se v kategorii: Nabídka hudebních skupin

Jan KVÍDERA - Q MUSIC Hudební agentura
Hudební agentura
hudební agentura qmusic