Nabídka hudebních skupin

Martina STACHOVÁ

Martina STACHOVÁ

Martina STACHOVÁ je absolventkou hudební fakulty JAMU v Brně. Její profesionální hra na housle je vhodná například pro vernisáže, firemní akce, svatební obřady atd.

Rubrika: Jednotlivci

Josef EBELENDR

Josef EBELENDR

Josef EBELENDR se doprovází na akordeon. Repertoár je složen zejména z písní lidových, ale i evergreenů a koncertních skladeb pro akordeon. Vhodné pro starší publikum nebo do restaurací pro návštěvy zahraničních turistů.

Rubrika: Jednotlivci

Josef TUREČEK

Josef TUREČEK

Josef TUREČEK je zkušený hudebník, který vedl v dřívějších letech kapely REFLEX a JT SPECIAL. Produkci s klávesami doplňuje hrou na el.kytaru + zpěv. Široký repertoár skladeb pop-music i písní lidových, doprava vlastním autem z ...

Rubrika: Jednotlivci

DUO CITY BAND

DUO CITY BAND

Duo CITY BAND zahraje kvaliltně na různých typech hudebních produkcí. Repertoár pro všechny generace je tvořen tituly domácí a světové pop music a to napříč všemi žánry. Dle přání je možno rozšířit počet účinkujícíh.

Rubrika: Hudební dua

WENDA GANG

WENDA GANG

Kapela WENDA GANG je trio muzikantů z Plzně s repertoárem zaměřeným především na OLDIES music zlatých 60. A 70. let české i zahraniční produkce.

Rubrika: Malé soubory

ANAKONDA BENDA

ANAKONDA BENDA

ANAKOONDA BENDA existuje od roku 2000. Hraje převážně české rockové hity - program 4-5 hodin. V současnosti má nový program k 20. výročí kapely. Vystupuje na městských akcích, festivalech, motorkářských srazech i jinde.

Rubrika: Rockové skupiny

TRIO HARMONIKY HRUBÝ

TRIO HARMONIKY HRUBÝ

TRIO HARMONIKY HRUBÝ je rodinná kapela otce se 2 syny, všichni hrají na harmoniku a zpívají. Repertoár převážně z lidových písní českých autorů, ale také zahraniční melodie v úpravě pro akordeon.

Rubrika: Malé soubory

Dance Band Plzeň

Dance Band Plzeň

Taneční orchestr složený z 8 členů. Pro reprezentační a maturitní plesy, taneční zábavy, taneční kurzy i firemní akce. Široký repertoár obsahuje české i světové evergreeny, swing, pop-music i písně lidové.

Rubrika: Taneční orchestry

Nacházíte se v kategorii: Nabídka hudebních skupin

Hudební agentura
hudební agentura qmusic